Niebanalne prezenty związane z alkoholem

kieliszki do nalewek karafkaW wielu przypadkach, gdy nie ma się pomysłu na prezent, zamiast niego wręczany jest alkohol. To dosyć uniwersalny podarek, jednako ile nie chodzi o jakiś specjalny, ukochany przez obdarowywanego trunek, to niestety — dosyć banalny. Na szczęście można go trochę urozmaicić poprzez dodanie jakiegoś gadżetu związanego z alkoholem.

Dodatki prezentowe do alkoholu

Jednym z najpopularniejszych prezentów dodawanych do alkoholu są zestawy do wina. W najprostszej wersji to po prostu ładnie zapakowany korkociąg. Bardziej zaawansowane zestawy zawierają także zatyczkę, nalewak i korek do wina.
Dla piwoszy dodatkiem, który cieszy się niesłabnącą popularnością, jest otwieracz. Najlepiej, jeśli pasuje do wystroju wnętrz lub nawiązuje do innych pasji obdarowywanego.
Inny ciekawy prezent to wielorazowe kostki do lodu. Niedawno pojawiły się także wielorazowe słomki do drinków. Wykonane są ze szkła lub stali nierdzewnej i potrafią być prawdziwą ozdobą.
Kolejny pomysł do shaker do drinków.

A może coś zamiast alkoholu?

Jeśli budżet jest większy lub pragnie się wręczyć związany z alkoholem prezent, ale nie sam trunek, dobrym pomysłem prezentowym są kieliszki. Mogą to być ciekawe kieliszki do wina lub tez kieliszki do nalewek. Te ostatnie potrafią być naprawdę przepiękne. Kieliszki do nalewek często wykonywane są z rżniętego kryształu, a w zestawie mają karafkę. Taki prezent jest nie tylko praktyczny, ale może odgrywać rolę dekoracji.


Tags: ,

 
 
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.