Pomysł na prezent, który przyda się w domu

kieliszki drinkówkiCzasami idzie się do kogoś znajomego na imieniny albo urodziny, co generuje spory problem związany z wyborem prezentu. Nie jest to bowiem osoba nam na tyle dobrze znana, aby wybrać coś w ciemno. Dobrym pomysłem będzie zatem podarowanie czegoś, co przyda się w każdym domu. Wręczając taki prezent nie popełni się faux pas. A przecież chodzi o to chyba każdemu.

Kieliszki to zawsze dobry pomysł na upominek. Lubią się tłuc, więc od czasu do czasu każdy i tak musi uzupełnić braki. Podarowanie opakowania kieliszków spotka się z pewnością z radością u drugiej strony. Można wybrać klasyczne lampki do wina albo kieliszki do drinków – na przykład do martini albo do malibu (takie). Zaprojektowane do drinków kieliszki różnią się od tych, w których podaje się wino. Najczęściej mają bardziej fantazyjne kształty albo większą pojemność (tak jak wspominane kieliszki do malibu).

Filiżanki do kawy

Zestaw filiżanek do kawy znajdzie swoje miejsce w każdym domu. Jeżeli zatem pojawia się dylemat dotyczący prezentu, można kupić zestaw sześciu filiżanek z imbrykiem, albo wybrać tylko dwie, jednak jakieś wyjątkowo piękne. Solenizant lub jubilat będzie mógł pić pyszną kawę lub herbatę razem ze swoją drugą połówką.

Patera na ciasto

Ostatnio w sprzedaży jest coraz więcej pięknych pater na ciasto. To doskonały pomysł na idealny prezent dla kobiet, które uwielbiają przygotowywać wypieki i prowadzą ciepły rodzinny dom. Nowa patera na torty i placki z pewnością bardzo im się przyda.


Tags: ,