Talerzyki do serwowania ciast i tortów

talerzyk deserowy Bokono

Talerzyki deserowe znajdują się chyba w każdym domu. Aby pięknie podać ciasta i torty, trzeba bowiem się w nie zaopatrzyć. Jeżeli desery chce się serwować na talerzach obiadowych, nigdy nie uzyska się tak przyjemnego dla oka rezultatu, jak przy nakryciu stołu przy użyciu małych ozdobnych talerzyków.

Ozdobne talerzyki do deserów

Nie każdy posiada cały komplet zastawy obiadowej, w której znajdują się takie elementy jak talerze głębokie oraz płytkie do serwowania obiadu, a także talerzyki deserowe. Sporo osób korzysta z szerokiego wyboru talerzy z różnych sklepów, tworząc swój własny komplet, składający się z elementów różnych marek. W ten sposób można również pięknie nakryć do stołu, o ile poszczególne talerze do siebie pasują. Nie muszą mieć identycznego koloru czy zdobienia, warto jednak, by coś je łączyło. Można zatem postawić na talerze w różnych odcieniach bieli, które będą różniły się kształtem, jednak ogólnie będą do siebie pasowały. Jeżeli wybierze się te zdobione u brzegu złotą lub srebrną farbą, to z pewnością będzie to prawdziwy klasyczny hity. Do takich talerzy bardzo łatwo jest kupić ozdobne talerzyki do deserów.

Ozdobne talerzyki do deserów

Klasyczne nieduże talerzyki do deserów, wykonane z białej lub kremowej porcelany, bardzo łatwo uda się dopasować do wszystkich innych talerzy w domu. Pięknie prezentują się na nich wszystkie ciasta, zarówno te jasne, jak też ciemne czekoladowe.


Tags: ,